Kimyaturk Kimya Forumu
Ekim 25, 2014, 01:49:50 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Forum   Yardım Takvim Giriş Yap Kayıt  
Reklam Alanı

Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: STAJ YERİ ARIYORUM  (Okunma Sayısı 25602 defa)
A A A A
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ebru
Yönetici
Profesyonel Üye
*

Üyenin toplam puanı 242
Çevrimdışı Çevrimdışı

Okul: Selçuk Üni.
Meslek: Kimya Yüksek Mühendisi
Firma: HvKK

Teşekkür
-Edilmiş: 40
-Alınan: 389

Site
« : Mayıs 11, 2007, 05:41:06 ÖS »

Evet arıyorum, ama halâ bulabilmiş değilim.

Bir kimya mühendisi olarak çalışma alanım bu kadar fazla iken staj yeri bulmada bile nasıl olur da bu kadar zorlanıyoruz bilmiyorum.

Tek bildiğim acilen bir yer bulamam gerektiğidir. Eğer bildiğiniz, daha önceden staj yaptığınız bir yer varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim...

SİTE YÖNETİMİNDEN HATIRLATMA

Staj yeri arayan arkadaşlar lütfen :

- Lütfen okulunuzu , bölümünüzü - sınıfınızı
- Nerede staj yapacağınızı
- Staj süresini
- Stajın türü (laboratuar - işletme )

ve diğer bilgileri belirtiniz

Şehir seçeneklerini söylerseniz daha çok kişi ilgilenebilir diye düşünüyorum, bir de mail gruplarını deneyin derim ben.

Mesajınıza teşekkür eden üyeler:

Emre KOZ

Bu mesaj için, 1 üye teşekkür etti!
« Son Düzenleme: Haziran 21, 2010, 09:50:44 ÖS Gönderen: Emre KOZ » Kayıtlı

Ne bir gemi tek bir demire bağlanır, ne de hayat tek bir ümide
Kimyaturk Kimya Forumu
« : Mayıs 11, 2007, 05:41:06 ÖS »

Reklam Alanı
ozgece
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Haziran 30, 2007, 12:35:15 ÖÖ »

selamm kolay gelsin arkadaşım kariyer sitelerine üye olursan eminim cok rahat bulablirsin bu aralar baya stajyer arıyorlarr:) bilsem böyle olcağını ben de sona bırakırdım diyebilirmmm

kolay gele tekrar:)

Emre KOZ

nosfe
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 21, 2008, 04:22:59 ÖS »

Ankara'da staj yapılabilecek yer bilen var mı?
KOZMETİKÇİ
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Kasım 26, 2008, 09:32:02 ÖS »

herkese selam ben kimya okumuyorum ama bölümümden dolayı kimya görüyoruz ben kocaeli üniversitesi hereke meslek yüksek okulu kozmetik teknolojisi 1. sınıf öğrencisiyim staj yeri arıyorum ilgilenirseniz sewinirim şimdiden teşekkürler...
m.tarikcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 05, 2009, 08:42:42 ÖÖ »

Selam, ben Kadıkoy de oturuyorum ve bu yaz icin 3 aylik staj yapabilecegim bir yer ariyorum...Istnabul tercihim tabii ama sehir disi da olabilir, bir pansiyonda filan kalabilirim mesela staj yapacagim fabrikaya yakin... Destek olup yonlendirme yapmak isteyenler  adresimden benimle iletisim kurabilirler... Staj icin araci ya da onerici olabilecekler, rica ediyorum birkac dakikanizi ayirin, cunku staj bir ogrenci icin zorunlu ve onemli olmanin disinda akabinde is imkanina donusebilme nedeniyle de kisinin hayatinda buyuk bir donum noktasi bile olabiliyor...staj yaptigi yerde 10 yil ve hatta daha cok calisan kimya muhendisleri taniyorum...

Iyi yillar,

Tarik
« Son Düzenleme: Aralık 13, 2012, 10:02:25 ÖS Gönderen: yseckiner » Kayıtlı
kerykeion
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 06, 2009, 04:24:41 ÖÖ »

staj yeri arıyorum ege üniversitesi kimya bölümünde okumaktayım ve bu yıl okulum biticek  fakat hala staj yapıcak bi yer bulamadım... bu stajerlere enden bu gözle bakıolar anlıyamıorum....stajda bile dayın olucak....arkadaşlar yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.....
EHS FIRST
Yönetici
Profesyonel Üye
*

Üyenin toplam puanı 2420
Çevrimdışı Çevrimdışı

Okul: Cumhuriyet Üniversitesi
Meslek: Kimya Mühendisi[İş Güvenliği Uzmanı- Çevre Görevlisi]
Firma: Amcor Flexibles Istanbul

Teşekkür
-Edilmiş: 842
-Alınan: 1883

Kimyaya Hakim Olan Dünyaya Hakim Olur

« Yanıtla #6 : Ocak 06, 2009, 09:20:27 ÖÖ »

Staj yeri arayan arkadaşlar:

- Lütfen okulunuzu , bölümünüzü - sınıfınızı
- Nerede staj yapacağınızı
- Staj süresini
- Stajın türü (laboratuar - işletme )

ve diğer bilgileri belirtiniz
m.tarikcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ocak 14, 2009, 11:45:50 ÖS »

Merhaba,

staj ihtiyaci olanlarin detay vermelerinin iyi olacagindan soz etmissiniz, benim detaylarim soyle:

Bogazici Universitesi Kimya Muhendisligi ndeyim. Bu son yazin, yazdan sonraki donemin sonunda mezun olacagim Insallah.
Istanbulda Kadikoyde yasiyorum, Istanbul da bir staj tercihim ama baska illerde pansiyon ayarlama olasiligini dusunerek olabilir diyorum. 3 aylik bir staj yapmam gerekiyor. 2 ayi fabrika olmali bolumun yonlendirmesi nedeniyle, obur ayi fabrika ya da baska bir sey olabilir.Haziran sonu baslayip Eylul sonuna kadar devam edebilecek bir staj ariyorum. Baska bilgiler gerekli mi?

saygilar,

Tarik Can

elif__

wolftran
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ocak 15, 2009, 07:51:10 ÖS »

Bende istanbul avrupa yakasında arıyorum. marmara kimya müh 2. sınıfım.
puskuvut
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ocak 22, 2009, 07:48:56 ÖS »

merhabalar

ben yıldız teknik üniversitesi kimya bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. 30 işi günü lab. ,20 işi günü işletme olmak üzere 2 farklı zorunlu stajım var ve bunlardan birini bu yaz yapmak istiyorum

istanbul/bakırköy de oturuyorum ve istanbul avrupa yakasında staj yapmak istiyorum.

teşekkürler.
marmelat
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mart 06, 2009, 09:16:42 ÖS »

ya ayında işletme stajım var üretim yerinin incelenmesi fln
yıldız teknikte okuyrm 3.sınıftayım
istanbulda olan ve ulaşım sağlayabilceğim her yer mümkündür.
temizlik olursa  makbule geçer.
adorable_izmir
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mart 07, 2009, 01:21:33 ÖS »

arkadaşlar ben izmirde ikamet ediyorum ve staj için insan kaynakları yetkilimizden bilgi alabilirim izmirde yapmak istiyen varrsa hem stajerlere sosyal imkanlardan mahrum bırakıyorlar hemde staja almada zorluk çıkarıyorlar sizleri çok iyi anlıyorum arkadaşlar
lenze
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mart 08, 2009, 11:13:51 ÖS »

merhabalar 
Ben yıldız teknik üniversitesi 2. sınıfta okuyorum Yazın labratuar satajımı (20gün) istanbulda yapmak istiyorum . Yardımcı olursanız çok sevinirim
petrozza_fan
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mart 24, 2009, 10:56:29 ÖS »

ODTÜ Kimya Mühendisliği 2. sınıftayım. Bu yaz için 1 aylık zorunlu bi üretim stajım var. Ankara, İstanbul ya da İzmir yakınlarında yapabilirim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Ezgi Erdoğan
sedakmm
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Nisan 03, 2009, 01:06:30 ÖÖ »

Marmara üniversitesi Kimya Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.
15temmuz-15eylül tarihleri arasında İstanbul'da laboratuar (tercihen ilaç veya kozmetik şirketlerinde) stajı  yapabileceğim bir firma arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
waral
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Nisan 04, 2009, 08:47:04 ÖS »

dokuz eylül ünüversıtesınde kimya bölümü okumktym 2 senelik birinci sınıftyım ve yazın staj yapabılecek bı laboratuvar arıyorum 6 hafta süresi
stormshark
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Nisan 16, 2009, 01:09:33 ÖS »

Merhaba Istanbul avrupa yakasında ilaç sektörü üzerinde staj yeri arıyorum. Şu an Hitit üniversitesi Kimya mühendisliği sınıfında okuyorum. Haziran sonunda başlayabilirim ve 25 gun 30 gün süreyle çalışabılırım. İlgilenlere şimdiden teşekkür ederim
ilkay58
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Haziran 19, 2009, 04:00:20 ÖS »

Okul için staj yeri arıyorum…

Ad-Soyad:  İlkay KIZILDAĞ
Doğum tarihi: 26.10.1992
İstanbul Ataşehir M.Kemal mahallesinde oturuyorum

Remzi Bayraktar Tic. Mes. Lis.  
Bilişim Teknolojileri bölümünde okuyorum
Girmek istediğim iş grafik animasyon olmasını isterim
11-A sınıfındayım12 ye geçtim
İstanbul Anadolu yakasında iş arıyorum
Kışın okul zamanında hafta içi 3 gün
Staj türü – İşletme

Mesajlarda email vermek yasaktır.Yönetim..!
« Son Düzenleme: Haziran 19, 2009, 05:19:47 ÖS Gönderen: veycell » Kayıtlı
??
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Eylül 05, 2009, 03:44:15 ÖS »

4  gün  içinde  bi fabrika  bulamazsam  stajmı  okulda  yapmak  zorunda  kalıcam  lütfen yardım  edin ÜzgünÜzgün
kuprus88
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Kasım 06, 2009, 12:21:26 ÖS »

merhaba ben kimya mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.1 ocak-1 şubat tarihleri arasında somestre tatilim var.Bu tatili staj yaparak değerlendirmek istiyorum.istanbul anadolu yakasında okuyorum ve ikamet ediyorum.Mümkünse anadolu yakasında, ar-ge veya üretim alanında staj yapmak istiyorum.Ayrıca ilaç veya kozmetik alanında staj yapmak istiyorum.nerelere başvurabilirim?
kuprus88
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Kasım 06, 2009, 12:33:38 ÖS »

merhaba
ben yeditepe üniversitesi kimya mühendisliği 2.sınıf öğrenisiyim.1 ocak-1 şubat 2010 tarihleri arasında ilaç,kozmetik alanında istanbul anadolu yakasında staj yapmak istiyorum.staj 20 iş günü olmalı.bana tavsiye edebileceğiniz firmalar varmı?
teşekkürler...
scuf
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ocak 28, 2010, 03:08:28 ÖS »

Staj yeri arıyorum

Bölüm : Uludağ Üniversitesi Kimya Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim
Nerede staj yapmak istiyporsunuz : Bursa
Staj süresi : Yaz dönemi ( 20 iş günü )
Stajın türü (laboratuar - işletme ) : Laboratuar stajı

Arkadaşlar yaz dönemi için zorunlu stajım var ve şimdiden ayarlamak gerek ben bir kaç yer ile görüştüm ama stajer almıyoruz dediler  , bursada ikamet eden veya bursada kimya işletmeleri hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan bursada Kimya üzerine staj yapabileceğim firma isimleri önermesini rica ediyorum
futboldans
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ocak 28, 2010, 07:27:16 ÖS »

ben kimya mıhendıslıgı 2. sınıf ogrencısıyım..lab staj ıcın yer arrıyorum...ıstanbul beylıkdusu avcılar yada eskısehır merkeze yakın yerler hakkında bılgısı olan varsa yardımcı olursaıyı olur
kübra88
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ocak 30, 2010, 06:41:08 ÖS »

MERHABA BEN KİMYA BÖLÜMÜ 3.NCÜ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZIN ZORUNLU STAJIM VAR SAMSUN'DA STAJ YERİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞABİLİRSE ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
staj :(
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Şubat 11, 2010, 08:45:30 ÖS »

bende atatürk üniversitesi 2. sınıf ögrencisiyim ve labaratuarda staj yapmam gerekiyo ,lütfen birileri bana yardım edebilirmi:((
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Link Parkı : Hedef Kitlenize Ulaşın..
Link almak için tıklayınız   l      Link almak için tıklayınız l

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal